Mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mit érdemes venni külföldi oldalról , amit Magyarországon tudok is értékesíteni?

Melyik a legolcsóbb külföldi webshop az e-Bay , vagy van nála olcsóbb??


2012. jan. 25. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Melyik a legolcsóbb külföldi webshop az e-Bay , vagy van nála olcsóbb??"


Szerinted a webshop határozza meg hogy a hirdetők mennyit kérnek a cuccokért??

2012. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam!Vagyis nem úgy gondoltam!

Arra akartam kilyukadni , hogy hol lehet a legolcsóbb termékeket vásárolni külföldi oldalon.

Bocs , ha érthetetlen vagyok!

2012. jan. 25. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott ahol épp olcsón hírdet valaki, de ilyen nincs hogy "itt ennyiért lehet hírdetni". Ki kell fogni az olcsó cuccokat, de ezek lehetnek bármelyik aukciós oldalon.
2012. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudtok valami oldalt ajánlani külföldit amibe általában jó árban vannak , vagyis olcsóbb a MAGYAR áraktól!

Meg mit érdemes venni?

Mit vesznek most Magyarországon a legtöbbet??


Előre is köszi!

2012. jan. 25. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit vesznek az már ott van a vaterán viszonteladóknál.


Én egyedi cuccokat árultam, az is elég jól ment, pl. goth, punk, visual kei, cosplay ruházat. Igaz ezeket nem veszik annyira, viszont drágábban el lehet adni. Mostmár nincs időm rá, nem is láttam senkinél ilyesmiket mostanság.

Ebayen vettem általában, vagy rákerestem googlen, összehasonlítottam az árakat, ahol olcsóbb ott vettem.

2012. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eBay 9% eladási jutalékot kér minden eladott termék utána hirdetőktől, így ha valaki az eBayen kívül még egy webshopot is üzemeltet akkor ott ennyivel olcsóbban kínálhatja a portékáját. A profi eBay-es eladók többségének van eBay-en kívüli shopja és ott valóban olcsóbban adja a cuccokat.
2012. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem mondani ilyen webshopot??
2012. jan. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!