Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vaterán külföldről rendelt...

Ha vaterán külföldről rendelt terméket értékesítek, köteles vagyok számlát adni?

Figyelt kérdés

Vagyis, hogy vaterán árulom, de csak kérésre rendelek, úgy, hogy külföldről én sem kapok számlát! Köteles vagyok adni, vagy csak akkor, ha feltüntettem, hogy adok hozzá?

(Fontos lenne, mert egy vevőm nem elégedett és mindent elkövet, hogy belém kössön...)



2012. jan. 23. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

magansemelykent arulod, nem is tudsz szamlat adni.


Az mas kerdes hogy a NAV valoszinuleg uzletszerunek tekinti amit muvelsz (gondolom nem ez az elso es utolso eset:) ). Aztan trollkodhat eleg kemenyen veled.:)

2012. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony bizony. Nem írtad oda hogy eBay-es sz@rokat árulsz de mind tudjuk. A NAV is tudja és ha a vámon valami érkezik a címedre, azt is tudja és látja a bankszámládon a pénzmozgást. Ez üzletszerű kereskedelem amit magánszemélyként művelsz. A büntetés kb annyi mint a befolyó összeg.
2012. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis ha nem vallok, ígyis-úgyis büntetnek? Azt hittem csak akkor, ha épp engem választanak be azok közé, akikre rászállna... Amúgy nem tagadom az állításod, de azt ige, hogy szarok lennének...
2012. jan. 24. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!