Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tárgyakat nem lehet...

Milyen tárgyakat nem lehet külföldről Magyarországra küldeni?

Figyelt kérdés
Állitólag olaszolrszágba nem lehet küldeni cipőket, hangszereket meg még nem tudom mit. Magyarországon is vannak ilyen törvények? Csak mert ha minden jól megy amerikából küldenének nekem egy gitárt
2012. jan. 16. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldhetnek. Csak arra készülj fel, hogy hiába ajándék, akkor is kell re vámot fizetned, mert kis hazánk mindenki zsebéből ki akarja húzni az utolsó rohadt fillérjét is.
2012. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy mit nem lehet, azt nem tudom, én sokszor rendeltem már külföldről dolgokat (számítástechnikát, hangszert, dvd-t, stb.), és még semmivel nem volt probléma, sőt, nem is kellett fizetnem érte itthon semmi pluszt.
2013. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!