Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldről Magyarországra...

Külföldről Magyarországra ingyen szállító cégeket tudtok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ingyen szállítócég nincsen..De vannak elfogadható árért,és megbízhatóak..
2011. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ingyen...:XD ez jo...
2011. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Máltai Szeretetszolgálat
2011. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem fuvaros cégem van, de ingyen nem szállítok soha. Gondold végig milyen kiadások vannak!
2011. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát rengeteg cég van, aki ingyen szállít bárhova a világba, ezek címére vagyok kíváncsi.

De pl. bookdepository.co.uk ingyen rendelhetsz könyvet (mármint nincs postaktg és az áru is kedvezményes), most találtam párat, ahonnan ruhákat vagy elektromos ketyeréket lehet, de még keresek párat

2011. febr. 17. 13:43
 6/9 A kérdező kommentje:
ha félreérthető volt a kérdés, akkor pontosítok: tehát olyan cégek, akiktől lehet venni valamit és ingyen kiszállítják
2011. febr. 17. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
na, hät, igy mindjärt mäs...ilyet talälsz dögivel ebayen.
2011. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igazság az,hogy ezek sem ingyenesek,mert magába az eladott termékbe már belekalkulálják a postaköltséget is..

A kérdésed tényleg másképp értelmezhető,mert én arra gondoltam,hogy azt kérdezed,hogy hol van olyan külföldi cég akik Ingyen hazafuvaroznák a dolgaidat Magyarországra..

2011. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
www.Dealextreme.com Ingyen szállít, és nem az árban van a szállítási költség. Kínai cég szóval a minőség nem a legjobb, de az biztos hogy nem csaló cég, már kaptam tőlük csomagot.
2011. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!