Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El lehet költözni külföldre...

El lehet költözni külföldre ha van Magyarországon tartozásom?

Figyelt kérdés
kb alsó hangon fél millióról van szó nem nagyon fizettem a számlákat és Angliába lenne költözés oda is szintén albérletbe nem fognak utána nézni költözésnél hogy van-e tartozásom idehaza vagy esetleg odakint nem fognak szekálni hogy fizessem be vagy netán az nem lehet hogy most is vonják a fizetésemből és a későbbiekben nem fogják vonni angliában? nagyon fontos lenne a válasz köszönöm
2012. jan. 6. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elkoltozhetsz,de elotte jelentsd ezt be,ne vard meg amig megtalal az adohivatal,mert megfog! Szepen bejelented,hogyha eddig csekk formajaban fizetted,vagy kellett volna,akkor most bankszamla utjan fizeted, a penzt barhonnan vissza tudod fizetni majd es vissza is kell. Kint nem fognak utana nezni, tehat ide nem fognak telefonalgatni,hogy ki vagy mi vagy,viszont ha fent vagy barmilyen listan,esetleg buntetett vagy akkor azt megtudhatjak,pl. kernek erkolcsit szinte mindig.
2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha fizeted nem szekálnak. Ha nem fizeted, akkor előbb-utóbb bekopog hozzád a rendőrség. Pláne Angliában, EU-s ország...
2012. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
tehát akkor ugyanúgy fogják vonni a kártyámról a pénzt? egyáltalán el engednek magyarországról így hogy tartozásom van ?
2012. jan. 6. 14:00
 4/21 A kérdező kommentje:
aham nem fognak szólni magyaroszágról angliába hogy ennek tartozása van ott nem kellesz duplán fizetnem mert tartozással költöztem oda ?
2012. jan. 6. 14:02
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy elengednek? Nem vonjak,ha eddig se vontak,ha vontak akkor se,mert gondolom a munkad utan,de ezutan nem lesz itt munkad,es kulfoldrol erdekes lenne vonogatni. Kotelezni fognak,hogy fizesd, de olyan nincs,hogy nem mehetsz el. Magat a tenyt nem kellene bejelenteni,mindenki akkor megy el az orszagbol,amikor akar. Azt kell tisztaznod azzal,akivel tartozol,hogy ezutan hogy fogod fizetni. Mert ok ezt helyetted nem fogjak elintezni, viszont tartozni ugyanugy fogsz tovabbra is.
2012. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Te valamivel nagyon le vagy maradva. Mióta kell engedélyt kérni, mielőtt külföldre távozol? EU-s országba még útlevelet sem kell kiváltanod, a személyiddel kisétálhatsz. Külföldön a kutya nem foglalkozik azzal, hogy itt kinek, mivel tartozol, ottani bankszámlára nem hiszem, hogy adnának inkasszójogot itteni behajtónak.
2012. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
épp ezért akarok elmenni mert nem akarom fizetni akkor mindeféleképpen behajtják rajtam ?
2012. jan. 6. 14:05
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos,de ha megis,akkor nem lennek a helyedben,mondjuk ez itthon is igaz.
2012. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
jó de félek elköltözni nem akarok még nagyobb kamatot meg fizetnivalót úgy akarom hogy megyek és nem fizetek semmit hanem új életet kezdek kint
2012. jan. 6. 14:08
 10/21 anonim ***** válasza:
Na ilyen nincs,szerintem fizesd be, ha kint dolgozol,ezt a fel milliot 1-2honap alatt kicsengeted! Ha meg ekkora rizikot akarsz vallalni,akkor vallald azt is,hogy folyton bizonytalansagban fogsz elni. Lehet behajtjak,lehet nem. Elvileg be kellene hajtaniuk,de mivel annyi adocsalo van az orszagban amennyi,kb lehetetlen az osszeset kifogni. Es ne is haragudj, de en rohadt merges vagyok rad,mert mi adofizetok szivunk,mnindent kicsengetunk,szerinted nekunk konnyu??? Az en szuleim inkabb nem ettek,de a szamlakat befizettek. Tudom,nem erre a valaszra vartal,de ez mar kijott belolem.
2012. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!