Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van ilyenkor felmondási idő,...

Van ilyenkor felmondási idő, vagy mit tudok egyáltalán csinálni?

Figyelt kérdés
munkahelyem becsődölt. egy másik cég felvásárolja az árukészletet és elvileg jogfolytonosan átveszik az alkalmazottakat. megillet ilyenkor felmondási idő, ha a másik cég mégsem tart majd rám igényt? mi van, ha csak a jelen munkabérem mondjuk 60-70%-át ajánlják meg fizetésként. ha nem fogadom el, az olyan, mint ha én mondtam volna fel?
2012. jan. 1. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
igen olyan. Ha jogfolytonosággal akarnak átvenni akkor ki van golyózva a munka vállalóval. Mondjuk azt meg kéne kérdezni, hogy a szolgálati idő is folytatódik-e, vagy le nullázódik, na ezt most nem tudom
2012. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha teljesen megváltoznak a munkakörülmények, bérezés stb? Nem tudunk még semmit, nem közlik. :s
2012. jan. 1. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
hát csak a jogfolytosságról úgy tudom az kicseszés mert hallottam ilyenről, és én meg nem rég estem át egy ilyenen de ott kifizették a végkielégítést és aztán csináltak 1 új céget, de sajnos ezeket a jogi dolgokat nem tudom, bocsi :-(
2012. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!