Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El szeretnék adni valamit...

El szeretnék adni valamit vaterán, de a szüleim szerint "lelopják" ott a pénzt, amikor meg kell adni a számlaszámot. Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés
a PS2-met akarom eladni, viszont nem hajlandóak megadni. Nekem van egy CIB-es Szia Szimbán, arról lehet utalni?
2011. dec. 25. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Add el utánvéttel.
2011. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első hülyeségeket beszél, mivel ahhoz h eladhasson kell a számlaszám, utalni is kell 100 ftot a vaterának.

mondd meg nekik h ilyen nem fog történni, ez egy teljesen megbízható oldal (már ami a vaterát illeti, ők nem lopják le a pénzt), az már más ha te elpostázod a terméket, és nem utalnak neked. de azt meg lehet oldani, h előbb utalnak, aztán postázol. ez így szokás.

2011. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mondtam nekik, egy másik kérdést erről az oldalról belinkeltem, de nem értik meg, hogy nem lopnak le semmit, és hogy ez nekem fontos lenne...
2011. dec. 25. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves szülők! A Vatera/Teszvesz megbízható oldal! Azzal, hogy egy bankszámlaszámot megadnak az oldalnak, semmi, de semmi anyagi káruk nem keletkezik! A bankszámlaszám akár kiírható a netre is, senki nem fogja tudni megterhelni, még azt sem lehet kideríteni, milyen magánszemélyhez tartozik a szám, mert a bankok erről nem adhatnak akárkinek felvilágosítást! Ezért is írják ki a szervezetek a számlaszámokat bárhova mikor pl. pénzt gyűjtenek, mert csak befizetni/utalni tudnak rá, megterhelni nem! A baknszámlaszámból csak az deríthető ki, az első három számjegy alapján, hogy melyik bankhoz tartozik, semmi mást! Egyéb kérdésre szívesen válaszolok, és válaszulunk!
2011. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A számlaszám nem titkos, semmit nem jelent. Minden cégnek kint van a számlaszáma a honlapján,rajta van minden pecséten,levélen. Attól még, hogy valaki tudja a számot, nem tud rólapénzt levenni.
2011. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves Szülők!


Teljesen megbízható ez a rendkívül népszerű-, kiválóan programozott-, kitalált-, felépített oldal.


Üdv,

egy gyakorlott

2011. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
valami ismerösnek nemtudod eladni?
2011. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A számlaszámot ha ismerik, levenni nem, csak ráutalni tudnak pénzt!
2011. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én kb 7 éve Vaterázok, eddig még nem loptak le semmit, de akkor lehet csak én voltam ilyen szerencsés
2011. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kb 4 éve vaterázom,teszveszezem nem lopták le a számlámról a pénzt soha
2011. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!