Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán kérik a számlaszámot...

A vaterán kérik a számlaszámot. Ti meg adnátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Több százezer aktív felhasználó van, aki megadta.

szerinted? Mi a gond?

2009. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem,mert nem tudom hogy meg merjem-e adni a számlaszámomat, vagy egy új számlaszámot nyisak.

Tudom hogy hülye kérdés de amire megy a füzim azt meg adhatom?

2009. nov. 3. 22:29
 3/14 anonim ***** válasza:
sok mindent nem tudnak vele csinalni masok max penzt pakolnak ra...
2009. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amit ne adj meg: jelszó, cvv kód, és egyszerre a számlaszámot és a kártyaszámot.
2009. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol benne, szerintem inkább nyiss egy újat. ;)
2009. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A vatera a számlaszámot csak a felhasználói azonosítás miatt kéri. Azt semmilyen formában nem adja át a többi felhasználó , vásárló/eladó felé!
2009. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, én is megadtam, sőt, át is kell róla utalni 100 Ft-ot, hogy lássák, tényleg valós a számlaszám. onnantól leszel teljes jogú felhasználója. Nekik nyugodtan megadhatod. (amit senkinek soha, az a jelszó, belépési kódok, stb.) Magával a számlaszámoddal senki semmit sem tud kezdeni. (max. utalni tud rá) :)))
2009. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már meg is adtam de nem tudom aktiválni ,mert nem tudom hová kell be irni az ügyfélkódomat.

Köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 3. 23:13
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jó a kérdésed és egyáltalán nem hülyeség!!!


Tudnillik a Vatera (és a TeszVesz)folyamatosan lejelenti az APEH-nak azokat az Eladókat, akiknek a forgalma eléri az 50ezer Ft-ot, tudnillik 50ezer Ft bevétel felett adózni kell a jövedelem után...

Ezt sokan nem tudják és elég mellbevágóan hat rájuk, mikor behívatja őket a APEH és rájuk sózza az elmaradt adót,kamatokat meg a büntetést...


Azt is tudni kell erről, hogy a Vatera megadja az illető beregisztrált bankszámlaszámát is, ahol aztán az APEH visszamenőleg "körülnéz"...


Én a helyedben nem azt a bankszámlaszámomat regisztrálnám be, amire a fizetésem is jön és ahonnan a számláimat is fizetem!!!


Másik, amiért veszélyes az APEH-nek kiadni a fizetéses-bankszámlaszámod : ha rádterhelik netán az adótartozást+büntetést+kamatokat, akkor egy szép napon arra ébredsz majd, hogy a bankszámlád "felfüggesztette" az APEH és leemelte róla a tartozásodat!!! (Havi fizetésednek annyi!)


Szóval, nyiss egy másik bankban egy másik bankszámlát és azt regisztráld be a Vaterán!!!

2009. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az APEH akkor és annak szerzi meg a bankszámlaszámot akinek akarja. Azzal ha nem azt adod, amire a jövedelmedet jóváírják, nem úszod meg a végrehajtást, ha esetleg akarnak.
2009. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!