Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon hogy kell...

Ezen az oldalon hogy kell licitálni? http://www.mimibazar.sk/ Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem érted az oldal nyelvét úgy necces elég sok bakit elkövethetsz rendelés,licitálás során...szerintem inkább hagyd...keress másik aukciós oldalt..


ha meg érted az oldal nyelvét, csak pl. nem tudsz eligazodni rajta,akkor majd remélem valaki segít aki szintén érti az oldalt:)



bocsi hogy nem tudtam segíteni érdemben.

2009. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szlovákiában élek tanulom a nyelvet de ez az oldal hát...bonyolult.

Magyarországi hasonló oldalakról lehet eladni/venni árukat? Mennyire drágák így külföldre rendelések?

2009. máj. 19. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor jól sejtettem, h.érted az oldalt csak eligazodni nehéz nrajta.)



itthon a 2 leghíresebb a teszvesz.hu és a vatera.hu oldal gondolom hallottál már róluk..sajna azt nem tudom kintre mennyiért szállítanak..keress rá az oldalakra google-n és nézd meg a felhasználási feltételeket.de a szállítás ára termékenként is változik azt hiszem...1.válaszoló


amúgy lehet h.valaki majd tudd több infót adni én sajna nem nagyon vagyok jártas ezekben.:)

2009. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudd=tud:)
2009. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi majd utána nézek:)

akinek még vannak tanácsai az kérem írjon még!

2009. máj. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!