Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a teszveszen,...

Hogyan lehet a teszveszen, vaterán automatikusan licitálni? Mármint h ha nem vagyok a gépnél akkor is túllicitálja az addigi legmagasabb ajánlatot.

Figyelt kérdés
Ilyenkor fennáll a veszélye annak hogy ha vki irreálisan magas árat ad meg, akkor én túllicitálom, vagy van vmiféle limit?
2010. szept. 3. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkora összeggel licitálj, amennyit neked maximálisan megér az adott termék. Pl a licit 300 Ft-náljár, de neked megér 800-at, akkor 800-zal licitálj. A rendszer csak a minimumot fogja kiírni, azaz 301 Ft-on fog állni a licit, és amíg meg nem haladja a 800-at, addig mindig tiéd marad a nyerő licit.


De ezt részletesen leírják a Segítség menüpont alatt is.

2010. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ill. ha én is beállítom,meg más vki is,akkor a végtelenségig megy a licitálás (az aukció végéig)?Vagy hogy van ez,nem értem ezt a részét..A múltkor láttam egy aukciót,irreálisan magas áron vett meg vki egy vacak játékot,aki ezt beállította..Az eladónak ez biztosan jó,de a licitálónak is?
2010. szept. 3. 18:07
 3/7 anonim válasza:
Azért mindenki tudja szerintem hogy mennyit ér meg neki az amire licitál!Te írreálisnak tartod lehet hogy ő nem!Neki valószínüleg annyiért is kellett az a játék!A döntés a licitáló kezében van!
2010. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de nem megy végtelenségig a licitálás, itt is az az elv érvényesül, hogy a legnagyobb licit (azaz a legnagyobb automatikus licit) nyer. irreálisan magasan nem tudod megvenni, mert ha csak 800 ft-ot akarsz érte adni akkor ezt adod meg max. licitnek és efölé nem megy az automatikus licit.
2010. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja ok,akkor értem,sejtettem h vmi ilyesmi van a dologban..Csak nem értettem h ez a játék miért ért meg vkinek ennyi pénzt..Köszönöm a választ!
2010. szept. 3. 18:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,valóban a döntés a licitáló kezében van,annyit ad érte,amennyit ő szeretne.De hogy miért éri meg megvenni egy használt játékot annyi pénzért,amennyiért már a boltban is vesz egy originál újat..ezt nem értem,annyira nem is érdekel,amíg nem én járok így..
2010. szept. 3. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem járhatsz így. ha maximális licitnek 800-at adsz meg, akkor a rensszer nem fog 3500-ért licitálni a nevedben... Ha neki ennyit ér, akkor az az ő baja, meg az eladó öröme.
2010. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!