Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérhetek a feladott levelekről...

Kérhetek a feladott levelekről számlát vagy legalább blokkot postán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Blokkot elméletileg kötelesek lennének adni (ha nem felbélyegzett levelet viszel be feladni, hanem ott kérsz rá bérmentesítést)

Számlát kérned kell (azt is abban az esetben kaphatsz, mint blokkot)

2011. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szólsz, hogy számlát kérsz, akkor azt a billentyűt nyomja meg, amelyik számlát ad, és nem nyugtát. Tehát neki teljesen mindegy, csak diktálnod kell, hogy milyen névre, címre kéred a számlát. Én erre az esetre mindig tartottam a pénztárcámban egy névjegykártyát, és csak oda-adtam azzal, hogy a számlát erre a névre és címre kérem.


Egyébként pedig (ha ez többször előfordul), adnak egy mágneses kártyát, amire felvésték a névjegykártyán szereplő nevet címet, attól kezdve már csak beadtam azt is az ablakon, és akkor annak segítségével a rendszer automatikusan adta a számlát, nem kell nekik pötyögni sem.

2011. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!