Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán feladott csomag...

A postán feladott csomag mennyi idő alatt érkezik meg?

Figyelt kérdés

Hétfőn feladtak nekem egy csomagot, de még nem érkezett meg :( Kb mikorra várhatom? Szerintem a legolcsóbb módon adták fel, tehát nem elsőbbségi vagy ilyesmi...

Belföldről belföldre...

Ha esetleg kiszállították volna, de nem voltam otthon, dobtak volna be róla értesítőt, nem? Miért kell ilyen sokat várni rá? :(

Köszönöm


2011. aug. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Örülj ha egyáltalán megérkezik, az én csomagomat kirabolták, a postán szépen kimazsolázták belőle ami kell. 4700 Ft volt a postaköltsége amúgy...


Az értesítő sem biztos, ha a postás trehány, akkor nem dobja be, szépen csücsül a csomag a postán majd visszaküldik a feladónak.

A postagalamb is megbízhatóbb mint ez a tolvaj banda.

2011. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most elszomorítottál :(

Remélem én nem járok így... De érdekes, hogy a levelek 3-4 nap alatt minden feladási módban célba érnek, a csomagok meg hetekig kallódnak.. :S szégyen, hogy ez így működik és utána persze hiába teszel panaszt...

Bízom benne, hogy hétfőn megtalálnak vele :)

2011. aug. 6. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Max 4nap. lehet kocogni reklamálni de valószínűsítem a karszéttárást "sajnáljuk"...
2011. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hívtam őket telefonon, de nem adtak ki információt adatvédelmi okokra hivatkozva... Annyit mondott, 3-4 nap alatt ki szokták szállítani a csomagokat, érdeklődjek a feladási helyen... Krva jó! Ezentúl tényleg csak futárral rendelek :$
2011. aug. 8. 22:39
 5/5 anonim válasza:
74%

Nekem jók a tapasztalataim.

Még az USA-ba is 1 hét alatt ott a csomagom, hibátlanul.

Ha természetesen 10-15 nap alatt a címzett nem kapta meg az árút, akkor lehet a feldóval reklamálni, vagy 30 napon túl kártérítést kérni.

2011. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!