Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segitsség kellene e-bay-el...

XNettaX kérdése:

Segitsség kellene e-bay-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Rregisztráltam eby-en,és van paypal számlám is verifild vagyok. hogyan tudom meg oldani azt hogy ne keljen mindig paypal számlára pénzt utalni?Vagy valaki érthetően irja le nekem hogy hogy tudok eby-en rendelni paypal keresztűl hogy ne keljen mindig tőltenem paypal-ra hanem a kártyáról vonja a pénzt.Előre is köszönném a segitsséget.
2011. nov. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

szia.

mikor regisztraltal akkor mit valasztottal a paypalnal?


a. "PayPal Account" azt jelenti, hogy Te utalsz át a bankodból a Paypal számládra, amikor fizetni szeretnél online. Sok értelme nincs, mert valahányszor vásárolni illetve fizetni szeretnél, előtte fel kell töltened a Paypal számládat és 2-3 munkanap, mire átér a pénz, így ugyanott vagy mintha közvetlenül az illetőnek utalnál. Ha ez Neked így jó, akkor válaszd ezt az opciót.


b. "Credit Card" - Ha van rendes bankkártyád, inkább válaszd ezt az opciót, mert így valahányszor vásárolsz az interneten, a pénzed azonnal átér! Itt add meg a bankkártyád számát és készen is vagy!


Gondolom akkor te az elso verziot valasztottad, de ezt meg tudod valtoztatni a "My Account / Profile" fulon!

2011. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen ezek meg vannak rá mentem myprofile és utána rá mentem magyara le forditva: az én pénzem hitel kártyák bankok stb ott meg van adva az összes adatom.bankszámlák:meg van adva,betét és hitel kártyák:meg van adva mindent be irtam.

Ha veszek ebyen vmit akkor paypal-ba be kell lépnem és onnan a saját kártyámról tudok utalni ugy hogy ne kelljen töltenem paypalt ?a folyamatát le tudnád irni lécci:)? onnan hogy eby-en meg veszem a reméket és onnan tovább....................? köszi szépen előre is

2011. nov. 27. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

en alapbol a b verzioval regisztraltam.

igy amikor megveszek vmit ebayen, akkor ha ranyomok a fizetesre, ki ad egy kis ablakot, hogy "belepes a paypalra", amikor beirom a felh. nevem es a jelszom, akkor mar vonja is le a penzt, de az ebay oldalan maradok.

2011. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen! igy már értem:)
2011. nov. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!