Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok az MLM...

Mik a tapasztalataitok az MLM rendszerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt mondják pár órás meló után (heti 2-3 alkalommal 1-2 óra) meg jön az eredmény.

Akár havi 100 000 Ft vagy afeletti keresetet ígérgetnek...

Valóban meg lehet élni belőle vagy átverés az egész?


Kérem csak azok válaszoljanak akik már benne vannak illetve az elmúlt hónapokban csatlakoztak egyhez.


2011. nov. 16. 21:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem piramis rendszerek elvileg arra hivatkoznak hogy vmi termékre vagy szolgáltatásra épülnek... pl oriflame, aloe...
2011. nov. 16. 21:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek is piramis rendszerek. Csak akkor kapsz jutalékot,ha eladsz termékeket. Sok embert kell felkeresned,hogy valaki vegyen tőled valamit.100 ezret legfeljebb a rendszer csúcsán levők keresnek.
2011. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Utolsónak van igaza.
2011. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már vágom mi lesz mondok nekik egy hatalmas:

NEMET! :D

amúgy azt mondták h 2-3 hó után már meg lehet szerezni a havi 100at... amúgy ehhez már pofa kell.

a nő velem szemben állt és úgy mondta a szemembe rezzenéstelen arcal a dolgot mintha h már a végén kezdtem azt hinni nem hazudik :)

2011. nov. 16. 22:31
 5/13 A kérdező kommentje:
bocs csak fáradt vok és fogalmazás ilyenkor 0 :)
2011. nov. 16. 22:32
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ezek is piramis rendszerek. Csak akkor kapsz jutalékot,ha eladsz termékeket."


Akkor lenne piramis, ha akkor is kapna pénzt, ha nem fogyna termék. Igen, el kell adni. Ez egy értékesítési forma. Meg lehet élni belőle, de nem adják ingyen a jólétet. Kemény munkát igényel ez is, mint bármelyik másik vállalkozás felépítése.

2011. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"amúgy azt mondták h 2-3 hó után már meg lehet szerezni a havi 100at... amúgy ehhez már pofa kell. "


Pedig meg lehet, személyesen ismerek ilyeneket. Ja, ehhez persze nem heti 2-3x 1-2 órát kell dolgozni. Ehhez napi sok órát kell dolgozni abban az első 2-3 hónapban. Ez meg nem neked való.

2011. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem vetem meg én a munkát simán dolgoznék én napi 8 órában minden hétköznap egy irodában csak hát mint pályakezdőt engem ilyenek találnak meg...
2011. nov. 17. 06:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Itt ajánlanak valamit, amivel egyszer kell dolgozni, aztán gyakorlatilag munka nélkül jön a pénz, de te inkább irodában gürcölnél? Ennek nincs értelme, itt valami olyasmiről lehet szó, hogy félsz, hogy valóban a teljesítményed, és nem az irodában eltöltött idő szerint fizetnek.. Nem?
2011. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az összes MLM rendszer sajátossága, hogy:


- hatalmas kamu dumákkal szédítik magukhoz az új belépőket. Kérdem én, ha valóban ez a világ biznisze és 2-3 hónap alatt felépítesz magad körül egy annyira jól menő dolgot, hogy több százezret keresel munka nélkül havonta akkor miért kell úgy "vadászniuk" az embereket ahelyett, hogy csőstül rohanna hozzájuk dolgozni mindenki?


- Másik nagyon érdekes jellemzője, hogy egy ilyen jellegű kérdésnél nagyon rövid időn belül megjelenik pár ismeretlen, akik márpedig állítják, hogy ők - rokonuk - ismerősük bizony ebből lett gazdag és már dolgoznia sem kell csak dől a lé és jól leteremt mindenkit, hogy miért kell butaságokat beszélni!


- Én egy olyan területen dolgozom, ahol természetéből adódóan az ügyfelek 95% igen tehetős. Nincs is kevés ügyfelünk. SOHA EGYETLEN EGYSZER nem találkoztam még olyan ügyféllel, aki MLM-ből szerezte volna a jövedelmét. Soha. Ez azért elmond valamit, mert tulajdonképpen akárhogy gondolkodom nem nagyon tudok példát mondani még olyan szakmára, aki ne lenne az ügyfeleink között, maximum kétkezi fizikai munkást... Az meg ugye érthető okokból nem tehetős.


Ezen kéne filózni egy kicsit.

2011. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!