Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok az MLM...

Mik a tapasztalataitok az MLM rendszerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt mondják pár órás meló után (heti 2-3 alkalommal 1-2 óra) meg jön az eredmény.

Akár havi 100 000 Ft vagy afeletti keresetet ígérgetnek...

Valóban meg lehet élni belőle vagy átverés az egész?


Kérem csak azok válaszoljanak akik már benne vannak illetve az elmúlt hónapokban csatlakoztak egyhez.


2011. nov. 16. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"ha valóban ez a világ biznisze"

Nem. A világon mindenből meg lehet élni. Ez csak egy lehetőség a sok közül. És mivel más terület sem szimpatikus mindenkinek, ez sem lesz az. Más területről azért nem vadásznak, mert az konkurrencia lenne nekik, itt viszont érdekközösség van az emberek között. Az asztalos rosszul jár, ha lesz mellette egy másik sikeres asztalos. Az MLM-es jól jár, ha talál maga mellé még egy sikeres MLM-est. Ez azért annyira nem bonyolult koncepció, hogy ennyire ne értsd.. ;)

2011. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 zeronibble ***** válasza:

Ha már egyszerűség... Vagyok én, van 0 és x közti ember, akinek "segítek". Van köztük, aki "segít magán". Épül alattam egy hálózat, ahol átlag ketten vannak minden aktív tag alatt olyanok, akik szintén aktívak, építenek.


Az alsó szinten így az aktív állomány fele lesz. Eggyel fölöttük levőből akkor az egész hálózatom negyede. Fölöttük a nyolcada. Az alsó három szinten próbálkozik az aktív embereim 7/8-ada. Ez minden olyan hálózatra igaz, ahol két lábat növesztő emberek vannak. Általában többet javasolnak. Ha van hat lábam, ahol az enyémeknek van vagy négy-négy jól üzemelő emberük, az ő négyeiknek meg átlag kettő, akkor az én embereim emberei 48-an vannak, ennyi hálózatban kell akkora forgalmat generálni, hogy menjen is a dolog. Oda azért sok ember kell, aki vevőket is talál a hiperszuper termékekre, mert anélkül nincs semmi.

2011. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Ezt érdemes végigolvasnod, ha valóban érdekel a téma. Ott is egy névtelen, jelenleg 63%-on álló arc védi az MLM-et. Sőt, véletlenül ő is pont benne van a tutiban ám!

2011. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!