Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Mi a teendő?

Hogy lehet ez? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2 havi telefonszámlával el vagyok maradva a T-Mobile-nál. Ez összesen 20.000 Ft. Most a héten kijött egy levél, amibe közölték hogy 94.000 Ft tartozásom van, mert 70.000 Ft kötbért is rá tettek. Én csak júniusba tudom kifizetni, de csak a 20.000 Ft-ot vagyok hajlandó. Mi a helyzet ilyenkor? Járt már valaki hasonlóan? Várom a válaszokat. Köszi.
2009. máj. 13. 08:46
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Eleve nem pakolhatnak rá 70000 Ft kötbért, a max asszem 30 ezer számonként. Kénytelen vagy kifizetni, mivel ha a kötbért nem fizeted ki, akkor nem kapcsolják vissza a szolgáltatást. És ráadásul behajtóhoz fogják küldeni az ügyet:S

Konkrétan úgy voltam, h nem tudtuk kifizetni a telefonszámlánkat, (2 telefonszám) Először tiltották a kimenő hívásokta, majd 2 hétre rá a kártyákat tiltották. Aztán jöttek a felszólítások. Aztán mikor lett pénz kifizetni, akkor bementünk, hogy na akkor rendezzük azt a 100ezer forintot (kb annyi volt). Mire kiderült, hogy ja, nem annyi, mert ugye hiába lőtték ki a számokat a havidíj még ott van, ami folyton terhelődött, plussz 60 ezer kötbér... Annyit tudtak kibulizni, hogy csak 30at kelljen kifizetni kötbérre, de így is vagy 160at kifizettünk nekik. Egy jó van a dologban, a kötbért csak egyszer számolhatják fel....

2009. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátommal is sajnos ugyanez volt a helyzet, neki 40ezerre adtak 50ezer ködbért, muszáj volt kifizetnije, különben bíróság, végrehajtás, maximum annyit tehetsz, hogy írsz egy kérelmet, hogy részletekben törleszthess.
2009. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!