Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pick ZRT, mennyire magyar?

Magyar izom kérdése:

Pick ZRT, mennyire magyar?

Figyelt kérdés

Azt halottam hogy a tulaj német, de a recept a szalámikra mégmindig magyar, de érdeklödne hogy pontosan hogy van.

Van e magyar tulaj, és mennyire magyar a mostani cég,

valami más cégnek a "leány-válalata" vagy hogy van?


Néztem egy kicsit a hónlapjukat, de nem találtam amit kerestem


2011. nov. 26. 23:56
 1/5 Katoonene ***** válasza:

Úgy tudom, ha magyar alapanyagból van (ez esetben magyar sertés) és magyar munkás (esetünkben Rozi néni), termeli/állítja elő a terméket, szolgáltatást,illetve a szervezetet azt hiszem attól kezdve lehet Magyarnak tekinteni, ha 90 %-ban Magyarokat foglalkoztat.


A Pick Zrt. tulajdonviszonyaihoz nem értek, ha néha látok tőlük reklámot, tudom, hogy nagyon a Magyar virtusra hajaznak.

2011. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amelyik cég Magyarországon van bejegyezve az magyar. Pont.

Ha a tulajdonviszonyokra vagy kíváncsi, megnyugtathatlak, Csányi Sándor (az OTPés)

2011. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, szóval azt mondhatjuk büszkén hogy az magyar termék?!


Gondolom ugyan az van a gyulai kolbászal?


Külföldön élek, svédországban, és árulnak téliszalámit, gyulai kolbászt, és multkór látam valami csemege kolbászt a Picktöl..

Azért jó látni hogy van magyar cég ami sikeres!


A csemege kolbász újdonság volt, a téliszalámit kb minden kis boltba meglehet vásárólni, a gyulai kolbászt nehéz találni

2011. nov. 27. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a Gyulahús tulajdonosa a Nagisz, aminek szintén magyar tulajdonosai vannak.

A Csabahús tulajdonosa viszont a Debreceni Csoport Húsipari Kft (Kaiserrel és a Szole meattel együt) ami a szlovák Penta csoport tulajdona.

2011. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik aláíró Fülöp-szigeteki, és:

1. Részvényes(ek) adatai

1/14. CSIM PTE. LTD. (200821762Z)

Singapore, 70AClub Street

A szervezet képviseletére jogosult személy adatai:

Kézbesítési megbízott: Dr. Szűcs Ernő Péter (an.: Madarász Edit Anna)

1075 Budapest, Károly krt 9. V. em. 501.

A szavazati jog mértéke minősített többségű befolyást biztosít.

A tagsági jogviszony kezdete: 2009/10/08

2011. nov. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!