Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes Amerikába költözni?

Érdemes Amerikába költözni?

Figyelt kérdés
Ismerősünk nemsokára kiköltözik, 19 vagyok viszont csak németül tudok még nem voltam kint ezért először csak látogatás céljából mennék ki aztán a későbbiekben talán ott maradnék egy kis ideig , érdemes lenne ott dolgozni stb?
2009. máj. 12. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és persze előtte megtanulnék angolul, ezt elfelejtettem hozzátenni.
2009. máj. 12. 19:40
 2/4 anonim válasza:
Látogatni kimehetnél,viszont hogy ott maradjál zöldkártya kell hozzá...(munkát is nehéz találni, ha nem ott végezted az iskolát, szerintem)...3éve élek Californiába
2011. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell zöldkártya!Tanulni,dolgozni kimehetsz vízummal,megismerkedsz valakivel (amerikai állampolgár) összeházasodtok,& már meg is van!Csak nagyon figyelik az érdek házasságokat!Amit tudok javasolni,hogy ne New York-ba menny azt a tömeget több mint 18 millió lakos!

Ha javasolhatnék Neked úti célt,& már tudsz is kicsit angolul,akkor Santa Barbarába menny (California)!

http://www.youtube.com/watch?v=gStKKY56dqY&feature=channel_v..

Suli is van,& nagyon segítőkészek!:-) Nem utolsó sorban a lakosság sem olyan magas,& fantasztikus egy környék!

2011. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsó válasz írója te az államra gondoltál vagy New York City-re? nem mindegy, mert NYC-ben "csak" kicsit több, mint 8 millió ember él.
2011. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!