Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy uzsorás fog bosszút...

Egy uzsorás fog bosszút esküdni ellenem, ha már sitten van?

Figyelt kérdés
200 százalék kamatra adott 50000 forintot, meg akart ölni, de sikerült rács mögé juttatnom súlyos testi sértésért ami 8 napon túl gyógyuló plusz életveszélyes fenyegetés.
2011. nov. 20. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Én esküdnék, mert addig jó volt ameddig adtam, a feltételekkel együtt, mikor meg vissza kéne adni, akkor jön az ügyeskedés.
2011. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne érezd magad biztonságba, lehet hogy eljön a nap amikor egyik haverját küldi rád, vagy bármi. Légy résen én azt mondom.
2011. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Általában nagy a család...
2011. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked véged! Hidd el addig fognak zaklatni míg a pénzüket vissza nem kapják!Ha kell erőszakot is alkalmaznak.És tuti hogy nem 50.000 ret kérnek vissza hanem ha szerencséd van akkor min 500.000 ret!Ha nincs akkor többet!Egyáltalán minek kel kölcsön kérni uzsorástól?
2011. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Húzz el Lichtensteinbe, Norvégiába, vagy valami messzi helyre úgy kb. 10-15 évre!
2011. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 asmosys válasza:
100%
Egy költözést nagyon megér a dolog, de azt ne hidd, hogy olyan könnyen megtalálnak. A szakma nem szellemi munkát végez.
2011. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát én kicsit félnék a helyedben azért. Szerintem jobb, ha elköltözöl, de amire nagyon vigyázz, hogy ha így is teszel, a családod is legyen biztonságban, mert ha téged nem találnak, akkor a szeretteidet kezdik el zaklatni. Nem azért, de egyes országokban (ami nem mi vagyunk persze), ilyen esetekben berakják az embereket a tanúvédelmi programba, ami nyújt némi biztonságot.
2011. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia.

pénzbehajtás úgy működik hogy akinek tartozol az megfog bízni valakiket hogy keressenek fel ebből ők jutalékot kapnak.


de van hogy fix árér dolgoznak ez lehet a kölcsönöd 3x a is az uzsorás akkor is kifizeti nekik a pénzt ha nem jut neki semmi !!


ezzel biztosítsa be magát a többi tartozó ellen !


De kérheted a Rendőri védelmet !!

2011. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Problem? válasza:
100%
Én a helyébe már intézkednék bentről, a másik a pénze jó volt visszafizetni már nem annyira inkább sittre rakjuk nem gondolod hogy a halálos ítéletedet írtad alá a feljentésével ?
2011. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, érdekes a lepontozás. Ne legyen már senki ennyire álszent, még cigánynak meg uzsorásnak se kell ahhoz lenni, hogy úgy legyél vele, hogy azért ha kijövök, jól beverek neki egyet, egy igazi uzsorás az meg végképp nem a Teréz anya és biztos nem fogja elfelejteni. Meg a kis család se, ami kint maradt.
2011. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!