Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lyoness. Akik csinálják,...

Lyoness. Akik csinálják, segítenének? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azokra vagyok kíváncsi akik jártasak benne, értenek hozzá vannak tapasztalataik. Olvastam, pl.itt is hogy van egy minimum havi vásárlási összeg. Ez igaz? Erről nem volt szó, ezt nekem nem mondták.

Ha csak vásárlásra használom nem üzletre és mondjuk az árrésgyűjtőbe 6hónap alatt kerül be 15 000Ft, akkor azt onnan elkölthetem újabb Lyoness-es vásárlásokon keresztül, illetve abból vehetek újabb Lyoness utalványokat?


Üzletileg: A saját direktemet elveszíthetem azzal, ha ő egy feljebb lévő pozícióba kerül?

Ha én az I.GO pozícióba vagyok, de a Direktem, akit én szerveztem be eléri a II.GO pozíciót akkor az ő vásárlásainak a 0,5%át nem kapom már meg, mert fölöttem van? És ha a Indirektjeim is magasabb pozícióba kerülnek akkor őket is elvesztem?


Nem teljesen tiszta a történet számomra. S.O.S!!


2011. nov. 16. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem meg felejtsd el az egészet!
2011. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én tag vagyok, én dehogy kötelező havonta elkölteni pénzt! :)

Én nem tudok neked mindenre választ adni, de facebookon likeold a Lyoness Hungary-t és ha írsz nekik segítenek bármiben! :)


Kedves előző, nem szeretnék kötözködni, de fogadjunk, hogy azt se tudod mi a Lyoness, vagy ha igen, akkor nem érted a lényegét....Szóval inkább akkor nem is mondj semmit!

2012. ápr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia nem kerül föléd semmi féle képpen .

a 15000ft ami az árrésekből keletkezik abból egységek lesznek. többi info e-mailba kovacs.mercedesz@citromail.hu

2012. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!