Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ilyenkor (bővebben lent)?

Mi van ilyenkor (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy 5 éve vagyok házas, olyan telekre építkeztünk ami a páromé volt, tehát ebből kifolyólag az ő nevén volt, így később a ház is teljsen mértékben az ő nevére került( a ház az már közös pénzből és hitelből épült), én hülye meg hagytam, mi van akkor ha most elválunk minden az övé lesz?Én meg mehetek egy fillér nélkül? Vagy ,hogy van ez iyenkor?
2011. nov. 6. 11:04
 1/1 anonim válasza:
sajnos ez úgy van ahogy írod.ha a párod nevén van minden,akkor te egy fillér nélkül maradsz,hacsak önszántából nem ad neked.nem olyan rég voltam emiatt ügyvédnél én is,és már nincs olyan hogy 5 évi házasság után minden automatikusan 50-50 %.ha a hitelt közösen vettétek fel,te is szerepelsz benne,illetve a hitelt lakásvásárlásra vagy felújításra vettétek fel,akkor keresned kell egy igen jó ügyvédet,és ő elmondja mik a lehetőségek,ha a párod egy forint nélkül akar szélnek ereszteni.
2011. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!