Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyet lehet csinálni?

Kujmandosz kérdése:

Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a bet 365-ön regisztráltam.

Az a helyzet hogy befizetnék pénzt az én otp junior kártyámról,de kivenni a pénzt apukám kártyájára csinálnám,hogy ne bukjak le.

Ez így működne?


2011. nov. 5. 12:08
 1/4 anonim válasza:
nemértem a kérdést.
2011. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt a bet365-öt nem ismerem de én a helyedben az nem az otp junioros bankszámláról utalnám semmiképp.Sőt ha lebusz, lehet el sem küldenék a nyereményed mert megszegted a szabályzatot... Utalj az édesapád számlájáról az a biztos.
2011. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel mi a helyzet?


Hogyan nyithatok számlát?


Junior számlacsomagot akkor nyithatsz, ha már elmúltál 18 éves, de még nem töltötted be a 24. életévedet. A szerződéskötéshez személyazonosító igazolványodra és lakcímet igazoló hatósági igazolványodra vagy útleveledre és lakcímet igazoló hatósági igazolványodra lesz szükség, kezdő összeg elhelyezése nem kötelező.


Junior számlához igényelhető junior kártya.

Szerintem most megbukott valami vagy elírtál valamit.

Egyébként utaltathatod, kérheted apud számlájára, nem kártyájára. Működik.

2011. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Harmadik! Nagyon rosszul értelmezted a kérdést! A kérdező nem számlát akar nyitni, hanem online "szerencsejátszani" akar. Ezzel csak az a bibi, hogy törvényt sértesz kérdező, ugyanis 18 életév alatt nem lehet/szabad=tilos.


Mellesleg junior folyószámlát már újszülöttnek is lehet nyitni. Anno 14 éves kortól (nekem már 14 évvel ezelőtt is volt)

2011. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!