Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi értelme van, hogy valamit...

Mi értelme van, hogy valamit 1Ft-ért hirdetnek? Akkor miért nem már 0Ft?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0 Ft-ból nem lehet adózni.
2011. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire megveszik, úgysem 1Ft lesz az ára.
2011. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Ez nem biztos. Akkor marad 1 Ft, ha olyan terméket választ ilyen aukcióra az eladó amire nincs vevői kereslet. Azaz beesik egy vevő akkor az elmegy 1 Ft-ért. Nincs más aki licitálna rá. Ha kuriózumot tesz fel akkor arra érdemes 1 Ft-os aukciót indítani. Esetleg kombinálja egy minimál árral.


Miért 1 Ft? Jobban hangzik. Más értelme nincs, szerintem.

2011. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem aukció, tvben hírdetett új termékek.
2011. okt. 25. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert TV-s hirdetés...1 forintért kapod az étkészletet, ha megveszed hozzá a szuper-fóliás hiperserpenyőt és az önmagát elmosogató lábast 9990 forintért és kiszállítást kérsz 3000 forintért. Apróbetűs rész barátom, apróbetűs rész!
2011. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Hanem hogy miért nem 0Ft?
2011. okt. 26. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok:

Mondhattad volna, hogy tv-s hirdetés. Akkor tárgytalan amit írtam.

2011. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert az áruforgalom után adót kell fizetnie az eladónak és a 0Ft nem számít eladásnak, ergo ajándékba adná a cuccot a többihez és akkor egy esetleges ellenőrzésnél megkérdezhetik:

- Hová tűnt 3000 db gumibugyi?

- Hát azt elajándékoztuk.

- Tényleg? Mivel bizonyítod hogy nem adtad el feketén?

- Semmivel. 0Ft-ért adtam és arról nem állíthatok ki számlát.

- Akkor mész a Szegedi Csillagba te kis f@szrágó gennyláda.

2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De mivel nincs 1Ft-os ezért ha azt kerekítik a pénztárnál, az szintén 0 lesz. Másrészt itt nem arról van szó hogy 0Ft-ért megkapod hanem annyiért elkezdheted használni aztán 1-2 évig fizeted a részleteket.
2011. okt. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!