Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék elhejezkedni egy...

Hol tudnék elhejezkedni egy héten belül nappali beosztásban, hogy ne haljaK éhen?

Figyelt kérdés

Minde érdekel. NAGYON SÜRGŐS!

(Nem vagyok jogosult támogatásra. Csak érettségivel rendelkezek.)


2011. okt. 15. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
operátor
2011. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen operátor?
2011. okt. 15. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű lenne, mindenkinek lenne munkája. Menjél közmunkát keresni.
2011. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont arra gondoltam én is. De mi a közmunkavállalás feltétele?
2011. okt. 15. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
hol keresel munkát?
2011. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gödöllő(Pest-megye), de bárhol jó lenne, ha fizetik az utiköltséget.
2011. okt. 15. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha-ha. Ha ez így menne, hogy felteszel itt egy kérdést, 1 héten belül van munkád, meg még utazást is fizetnek meg minden.


Én is fél évig kerestem munkát, amire találtam egyet. Nem álmaim melója, de legalább van valami, és némi pénzt is kapok. Az ország másik végében van, se utazást, se szállást, semmit nem fizetnek. Az albérlet, utazás, kaja fizetése után havi 10-20 marad meg. (Baromi spórolósan élek.)


Ez egy ilyen világ. Megszoksz vagy megszöksz ahogy mondani szokták.

2011. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!