Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A modemmel mit csináljak?

A modemmel mit csináljak?

Figyelt kérdés

KB 2007-ben szerződésem volt a UPC-vel. Internet tv telefon.

Sajnos úgy adódott hogy nem tudtam fizetni, így szerződés szegésre került a sor.

Az egyik behajtó céghez kerül az adóságom ami 100000 ft, de már csak 30000 van hátra a részletek miatt.

Viszont megtaláltam ma az internet modemet! MIt csináljak így vele 4 év után? Az általuk követelt pénzben már ennek az ára is benne van? Annak idéjén visszakellet volna vinni, de hát azt hittem nincs meg. Később lehet még ebből bajom, hogy nálam maradt? Köszönöm.


2011. okt. 12. 05:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz belőle, mert az a modem rég le van tiltva. Nem lehet használni semmire.
2011. okt. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
általában úgy van, hogy a hűség lejárta után, vagy egy év múlva a modem a tiéd lesz
2011. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!