Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a modemmel?

Mi lehet a baj a modemmel?

Figyelt kérdés
Mert ha simán a modemről megy az asztali gépre a net tökéletesen működik,ha rákötöm a routert,akkor sem vezetéknélküli hálozat nincs,sem az asztali gépen nem megy a net!router tuti jó,2vel ki lett próbálva,kábelek is cserélve lettek!ha a ruter rá van kötve a modemre az internetjelző led passzívba van,tehát nem kap jelet!egészen eddig működött,csak mióta a T-Home-nál van az előfizetés!
2011. aug. 15. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A T-Homenál lehet, hogy a MAC címedet rögzítették, így mivel a routere van rákötve a net, akkor más MAC címet érzékel a szerver és nem ad vonalat.
2011. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit lehet tenni?az előbb felhívtam az ügyfélszolgálatot,de érdekes...nem is tőlük van a modem hanem az előző szolgáltatótól,ami mind1 is!szal mi az az MAC cím,és mit tudok csinálni ha esetleg tényleg ez a probléma?
2011. aug. 15. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

ha jól értem a routered még az előző szolgáltatótól van,azokkal a beállításokkal amik oda jók voltak,az lenne a csoda ha ezekkel működne az új neted ,

-ez kb olyan ,hogy miért nem működik a Samsung tévé a Thomson tévé távirányítójával?

2011. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem a ruter az tescoból van :D szolgáltató nem adott modemet sem,ami a régi szolgáltatótól van az üzemel jelenleg is.pl nekem otthon invitel van rádugtam a modemre ment 1ből mind2vel,itt is így volt csak mondom mióta a T-Home nál van az előfizetés azóta nem megy!amúgy az a MAC kód az mire jó?ennyire nem vagyok otthon az internetes dolgokban:(
2011. aug. 15. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérjél a T-Home-tól modemet, mert az Invitelessel nem fog működni a neted.

Mivel az Inviteles modem csak az Inviteles szerverhez tud csatlakozni, de te a T-Home-nál vagy.


A MAC címet meg felejsd el, az most itt nem használható.

2011. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A modem T-Home os a routerrel voltak bajok,de miután az ip-t böngészőbe beírtam sikerült megoldani...
2011. aug. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!