Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet az alábbi...

Mennyit érhet az alábbi paraméterekkel rendelkező lakás?

Figyelt kérdés

Szombathelyen van egy 8 lakásos téglaépítésű házban,alagsori pincelakás.A házban egyébként polgári lakások vannak ez a hásmesteré volt.A ház jó állapotban van,bár több,mint 100 éves.A belvárosban található egy szép park mellett.

A lakás 2 szobás kb. 40nm.Teljesen le van robbanva,a csempétől kezdve a parkettán át,a fürdőt,WC,konyhát MINDENT ki kell benne cserélni,még a falak egy részét is ki kell verni és "újraépíteni".A minmum összeg,amit rá kell költeni 2 M Ft.

Szerintetek mennyi lenne érte a reális ár?

Itt egy panellakás kb. 6 M Ftba kerül.Egy közösudvaros házrész,ami kb. 40 nm,de be lehet építeni a tetőterét 4,5-5 Mba kerül,persze fel kell újítani.

Ezeket csak segítségnek írtam.

Ez a kis lakás egyébként jó elosztású viszonylag,jól ki is fűthető,de a nap pl. soha nem süt be!!!

Köszi a segítséget előre is!


2009. ápr. 30. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát így olvasva...én nem venném meg mert alagsori lakás...már ez rontja az értékét!!Az hogy a nap se süt be,az még rosszabb ajánlás....de ha nagyon kéne,és mivel rá kéne költeni 2 milliót,ezért 1 milliónál többet nem adnék...de előtte tuti felértékeltetném mert ha ennél kevesebbet mond akkor ennyit se fizetnék....
2009. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem alagsori lakásom van de a fekvése miatt nem süt be a nap.Megszabadulni nem tudok tőle,soha többé nem vennék ilyet!Inkább a másik és apránként a ráépítés!
2009. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!