Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ha én nem töltöm ki a...

Mi van ha én nem töltöm ki a népszámlálós papírt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kitöltöttem, 3-an vagyunk. Kb. 15-20 perc volt. Voltak a személyi kérdőívben idegesítő kérdések. Pld. miért nem elég nekik a születési év? Miért kell hónap+nap?! Ha ez nem lenne, szerintem "jobban anonim" lehetne. Mindenesetre egészségükre! Nekem már a visszaigazolás is megjött, hogy teljesítettem állampolgári kötelességem!
2011. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi a célja a népszámlálásnak?
2011. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a népszámlálás nem anonim, csak a kérdőív - és azért kell a teljes születési dátum, hogy a KSH tudjon dolgozni az adatokkal



utolsó, a célja elvileg a pontos statisztika....az idei évben viszont csak a pénzkidobás, mert olyan jól áll az ország anyagilag, hogy megengedhetjük magunknak



amúgy aki nem tölti ki, oda rendőrrel mennek vissza - nem viccelek, a 2001-esen népszámlálási biztos voltam, 2 helyre kellett rendőrökkel visszamenni, mert nem akartak válaszolni

2011. okt. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A népszámlálást tízévente megtartják, így van egy pontos képünk az ország helyzetéről, és a helyzetének a változásáról!

Az adatokból készített statisztikák rengeteg támpontot nyújtanak különféle döntések meghozatalához.

Idén ráadásul az egész eu-ban megcsinálják ugyanezt a népszavazást, így az adatokat uniós döntések meghozatalánál is figyelembe vehetik.

2011. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
A büntetést akkor róják ki, ha kategorikusan elutasítod a válaszadást, tehát kijelented a kérdezőnek, hogy nem akarod és nem is fogod kitölteni stb., ilyenkor a számlálóbiztosnak jelentenie kell az esetet a felülvizsgálónak, aki a jegyzőt értesíti, és ő indít szabálysértési eljárást.
2011. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
És nem muszáj minden kérdésre írni valamit?
2011. okt. 6. 18:28
 17/18 anonim válasza:
Csak az utolsó oldalon szereplő kérdéseket lehet megválaszolatlanul hagyni, a többire kell valamit írni vagy x-elni.
2011. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mármint a személyi kérdőív utolsó oldalára értem.
2011. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!