Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán mennyire gyakori az,...

Vaterán mennyire gyakori az, hogy valaki 1Ft-os áron nyeri az aukciót?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Terméktől függ. Például kevesek által keresett termékeknél van rá esély. Vagy olcsó, nem szezonális termékek esetén is.
2011. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rövid időn belül 4-et nyertem így...
2011. szept. 24. 00:15
 3/10 anonim válasza:
100%
Én is szoktam... Bár keresett, divatos, tényleg érttékes termékekre általában azér licitálnak...
2011. szept. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

bnőm ilyen mázlista


van vagy 10 szoknyája meg 20 táskája 1FtosbólD:

2011. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit. Könyvet, antik fotót, bélyeget, érmét elég nagy eséllyel nyerhetsz 1 forintért is. Persze a licitálási szokásoktól is függ, de én azt mondanám hogy ezeknél a termékeknél 5-10% eséllyel nyerhetsz 1 forintos aukciót. Más dolgoknál, mint ruha, háztartási eszközök, számítástechniaki dolgok max. 1-2%.
2011. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrégen regisztráltam de máris nyertem 1 ft-ért egy rúzst! :)) Nekem ez tökéletes, boltban 1000 Ft-ért veszem meg legalább. Érdemes vaterázni én azt mondom! Van már pár dolgom, amihez sokkal de sokkal olcsóbban hozzájutottam, mintha boltban venném és maximálisan elégedett is vagyok a termékekkel.
2011. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban az elado hiabaj ha valami 1 forintert kerul eladasra, mivel rosszul merte fel a piacot, esetleg rossz nevet ad az aukcionak stb... Amig eleg sokan hibaznak, addig duskalunk az 1 forintert elkelo aukciokban:)
2011. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én profi eladó vagyok. Már nem nagyon merek kitenni 1 Ft-os aukciókat mert többször buktam rajta. Direkt kiemeltem 300Ft-ért aztán elvitték 1-ért. Van hogy 10-en 20-an is beteszik aukciófigyelőbe hogy majd az utolsó percben licitálnak aztán elfelejtik vagy nem tudom mert a licitek csak elmaradnak.

Vannak akik direkt az 1 Ft-ot aukciókra utaznak mint pl a fent említett barátnő.

2011. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de gondolom az nem elítélendő ha vki arra hajt?:D
2011. szept. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 1 Ft-os aukciót én tuti nem emelnék ki. Szerintem ez pont arra van kitalálva, hogy ha valamit amúgy odaadna az ember ingyen, így legalább esélyt ad rá, hogy legyen belőle valami pénze.

Én olyasmiket szoktam így kirakni, amik pl. háztartási holmik, amikre nincs szükségem, de még használhatók, így nincs szívem kidobni őket. Ilyenkor az a lényeg, hogy csak vigye el valaki. Vásároltam is így már többször, ahol mondta az eladó, hogy neki valójában csak útban van az adott holmi, ezért inkább vigyem el ingyen :D

2011. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!