Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlanbazar.com? Hirdet...

Ingatlanbazar.com? Hirdet (ett) ott vki?

Figyelt kérdés

2011. szept. 12. 14:50
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Én éppen tegnap vettem észre az egyik fizetési felszólító emailt, melyben 52.300 forintot követelnek..

Akkor én sem fogom kifizetni!

2011. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: ugye azt írják, hogy ingatlanközvetítőknek ingyenes. És hol tudom én azt bejelölni, hogy ingatlanközvetítő vagyok?? Mert a regelésnél nem
2011. dec. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
Helló sorstársak! Mindenki küldje el a Váci Rendőrségre a történetét és a bizonyítékait másolatban, Pusztai Emese r.szds-nak! Már nyomoznak és dolgoznak.
2012. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Egyébként Pusztai Emese nem is dolgozik a Váci RK.-nál, csak Puszta Emese, és már rég aktualitását vesztette ez a hír, jelenleg a Komárom-Esztergom megyei Rendőrkapitányság foglalkozik az üggyel, illetve a Gazdasági Versenyhivatal (aki egyébként már meg is büntette kb. 1 hónapja őket 4,5+2,5 millára, és javasolta hogy peres úton oldják meg az ügyet.
2012. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
De bizony, hogy dolgozik Pusztai Emese (és nem Puszta) Vácon, és Ő foglalkozik az üggyel, engem is "üdvözölt a klubban". Sajnos nem tudott véleményt mondani, hogy fizessek-e vagy sem, nekem kell eldönteni, az alapján, hogy szerintem jogos-e vagy sem a követelés. Nyilván nem jogos.
2012. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
Achillesnek igaza van! Én is beszéltem vele. A másik kapítányság csak érintőlegesen viszi az ügyet, mivel szlovák szálak is vannak benne.
2012. jún. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:

Most lapít a gengszter társulat. Egy ideje nem küld semmi követelést felém... Valami történt szerintem.

De a nyomozó hatóság semmiféle információt nem ad ki hivatalosan az ügykezelésről, pedig illene. Reméljük, hogy egyszer felszámolják már ezt a zsaroló hidraszervezetet végre - Európa szerte.

2012. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, hogyha havonta 4.500 a hirdetés (ami egyébként pofátlanul sok, máshol 8.000-ért 3 hónapig 40 helyen hirdetnének nekem napi/heti frissítéssel), és "6 hónapra szerződtünk", akkor egyik hónapról a másikra miért lett 21.600-ból 27.000? Már meg sem kérdezem, mert biztos kitalálnak valami jó kis sztorit rá :-)
2012. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
most a héten kaptam egy fenyegető levelet, bírosági határozattal mellékelve... h haladéktalanul fizessek... most valóban nem kell? hihetetlen, h még mindig jönnek a levelek.... valakinek friss infója? miért fizessek? ez csalás ahogy van.....
2012. aug. 18. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!