Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kifizettem a tartozásom,...

Ha kifizettem a tartozásom, akkor meddig maradok fent a szolgáltatói BAR-listán?

Figyelt kérdés
mikortól lehetek újra előfizető, mindegy melyik szolgáltatónál (T-mobile, Vodafone, Telenor)
2011. szept. 10. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
5 év, így mondták.
2011. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom, de ha nem vagy saras mind a 3 szolgáltatónál, akkor dobbanthatsz nyugodtan, mert nincs közös listájuk. Menj egy másikhoz és ott kapsz új előfizetést. Vagy próbálkozz a btelnél, ez lesz talán a 4. mobilszolgáltató. Ha jól tudom, vodás alapon működnek, de külön cég, tehát nem látja az igénylésed a voda.
2011. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 16:36

Nagyon tévedsz.. Átjárhatóak a szolgáltatók és ,bizony, használják is az ellenőrzést.

2011. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, de akkor az egyik nagyon jószívű... nekem 2 szolgáltató 40-60 ezer kaucióval akart előfizetéses mobilt adni, a harmadik pedig nem kért kauciót. Akkor mi történt a harmadiknál?
2011. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De nem úgy van mint, a banki BAR-listánál, hogy aki kifizette a tartozást törlik a listáról, mert most hoztak ezzel kapcsolatban egy új rendeletet vagy vmi ilyesmi...
2011. szept. 12. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik lányom az én nevemen csinált tartozást. Két éve fizette ki, és az egyik szolgáltató 70 000 kauciót kért volna tőlem. Ahol a tartozás keletkezett, ott szóba sem állnak velem.
2011. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!