Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy az Auchanb...

Észrevettétek, hogy az Auchanba más ár szerepel a blokkon mint ami ki van írva a termék alá?

Figyelt kérdés
Mindig több jön ki mint amit kiírnak kicsit csalnak úgy érzem, átverik a vevőket, fogyasztóvédelemhez fordulhatok?
2011. szept. 2. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak az Auchanban, a Tescoban is gyakran tapasztaltam.Pénztár után oda kell menni a vevőszolgálathoz és visszaadják a különbözetet! Nekem eddig mindig visszaadták.
2011. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt tapasztalom rettentő gyakran az Intersparban, Pennyben, Tescoban, Lidlben is...

Felháborító!!!

Ráadásul sokszor csak otthon veszem észre.


Vicces, hogy egyszer a blokkomra felkerült egy majdnem 400 forintos kalács is, holott nem is vettem olyat...ez volt a Tesco...

2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a teszkóban rendszeresen ez van. tényleg fizetés után azonnal ellenőrzöm az árakat a blokkon és a vevőszolgálatnál reklamálok.

csak van amikor az ember 20 ft-ért nem pazarolja a drága idejét, de qrva bosszantó.

és szerintem erre direkt utaznak is, hogy az emberek nem mennek reklamálni, főleg, ha csak otthon veszik észre az átverést.

2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A törvény szerint az áru annyiba kerül, amennyi ki van rá írva. Ha tehát többet számoltak fel érte, kérheted a különbözetet, vissza fogják adni.
2011. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

nagyon fifikásak! csak egy példa sok közül, akciós mozzarellát vettünk, ki volt írva az ára, súlya stb.

a blokkon 100 ft-tal drágább ár volt.

a szokásos út, vevőszolgálat ... a hölgy telefonál valakinek, majd készségesen behívják az üzletbe a férjemet,hogy mutassa meg, hol látta az említett mozzarellát. ott is volt az, csak kicserélve az ártábla!!

még mi égtünk. ez is tesco volt.

2011. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Észre vettem, és visszakértem a pénzem.

Azt is észrevettem, amikor a Tescoban 1500 forintért lehetett kapni máshol 8000 forintért árult "Elnök emberei 2. évad" DVD-t, meg az is, amikor az Auchanban 42 Ft volt a máskor 420 forintos padlizsánkrém. Ezekért még senki nem panaszkodott.

2011. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
gyerekek, ha ilyen van, egyszerüen minden egyes fillérért reklamálni kell... piacon is csinálják... veszek almát, csávó teszi a mérlegre, dobálja rá a kis sulyokat, és mondja az árat, mikor a mutató még össze-vissza leng, közlöm vele, hogy nem fizetem ki, mert nem nézte meg, hol áll meg, ugyhogy mégegyszer megcsinálja szépen, és megvárja mig megáll, vagy ingyen elviszem... megsértődött, de megnézte, és 30 ft-al olcsóbb lett... erre ő: mi az a 30 ft? mi az? akkor számold le azt a 30 ft-ot, adok 30 ft-al kevesebbet, mi az a 30 ft neked? egyből nem volt kedve szövegelni... tesco azért adja vissza, mert aki 20 ft-on nem rágódik, az ugyse megy oda, és azok nem is kevesen vannak... ha csak a napi 20 ft-okat vesszük, 2-3 e ft-ot biztos összeszednek igy, de többet is, ezt egy hónap alatt ki tudjátok számolni mennyi... ha a milliós bevétel mellett sütipénznek is tünik, akkor is tudnám mire költeni azt a pénzt...
2011. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én úgy jártam, h tavaly,Auchan karácsonyi nagybevesárlás-elég nagy összegben, 2 bevásárlókocsi :), és vettünk anyóséknak egy olajsütőt,az nem is tűnt fel h 8000-el többet fizettünk, mondom, nagyon nagy vásárlás volt. Aztán a nyáron, szólt anyós, h elromlott a fritu, mondom semmi gond, nézem a blokkot, és kétszer lett lehúzva a fritu, duplán fizettem is. Aztán bementem az Auchanba, és készségesek voltak, visszaadták a pénzt,elnézést kértek, egyáltalán nem oktattak ki, h miért most meg ilyenek. Azt is elmondta a hölgy, h azért lett duplán számolva,mert a pénztáros túl lassan húzta át, a gép meg 2x olvasta.--Tudom, nem annyira vág témába, de gondoltam megosztom, h azért vannak jó tapasztalatok is velük.
2011. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!