Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedvezmény tejcukor érzékenyek...

Kedvezmény tejcukor érzékenyeknek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam (többen is mondták), hogy a tejcukor érzékenyeknek és még ehhez hasonló betegeknek utazási kedvezményt adnak. Ha valaki tud valamit erről az kérem írjon.
2011. aug. 31. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nővérem fia is tejérzékeny, meg tojás, dupla családi pótlék jár rá és 90%-os utazási kedvezmény, a MÁK-nál kell igényelni és orvosi papirokkal igazolni, évente felülvizsgálat!!!
2011. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy miért jár nekik utazási kedvezmény?
2011. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, nővérem fia 10 éves és szinte születése óta allergiás, a csokira és a lisztre is az volt azokat kinőtte, lehet azért, mert ez a dolog nagyon ront az életminőségükön és legalább egy ilyen dolgot kapnak cserébe, amúgy passzolok, csak találgatok, én nem sajnálom ezeket egy allergiástól se, látom amikor a nővérem fia, megkívánja a túró rudit, vagy fagyit és nem ehet, nincs minden fagyizóba speciális dolgokból készült, szóval, legyen nekik meg ebben örömük, hogy tudnak kicsit spórólni legalább a busz jegyen!!!
2011. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a bajom, hogy adjanak olyanra támogatást, ami valóban kapcsolódik a hátrányukhoz. Adjanak kedvezményt a spéci ételekre, de ne ilyen bujtatott támogatásokat adjanak. Én nem látom a kapcsolatot a kettő között, és csak arra jó, hogy a BKV és a MÁV adósságából támogassanak embereket, közben nem az ő dolguk lenne fizetni.
2011. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!