Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdülési csekkel bárki fizethet?

Üdülési csekkel bárki fizethet?

Figyelt kérdés
Mert üdülési csekket kaptam egy termékért amit eladtam, és van rajta felhasználó, meg azonosító. Az nem számít? Bárki fizethet vele?
2011. aug. 29. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az fizethet vele, akinek a nevére szól, és ő is csak az elfogadóhelyeken.
2011. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja, az névre szóló...
2011. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De mikor igényled kérheted úgy is, hogy pl. fele a te nevedre szóljon, másik fele valamilyen családtagéra... - legalábbis mi így szoktuk.
2011. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor én nem fizethetek vele? És ott kérnek személyit vagy mit? Honnan tudják hogy nem én vagyok.
2011. aug. 29. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdülési csekkel üdülni mehetsz, de felhasználáskor mindig ellenőrzik, hogy ki vagy, sőt, már megérkezéskor ki kell tölteni egy adatlapot.

Néhány étterem is elfogadja, de szerintem ott is nézik, mert elég sok visszaélés volt ezekkel mostanában, és büntetik a nem jogszerű felhasználást.

2011. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában kérik a személyit, igen.

De miért nem azelőtt tetted fel a kérdést, hogy elfogadtad?

2011. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor tudtam meg amikor találkoztam vele, nem erről szólt az üzlet, csak ez is benne lett.
2011. aug. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!