Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen hátrányai vannak a...

Milyen hátrányai vannak a részletfizetésnek?

Figyelt kérdés
Használt notebookot szeretnék vásárolni(ez mellékes) nincs rá még pénzem, de nagyon jó az ajánlat, és gondolom ezt nem csak én látom így! Szóval fel ajánlom, hogy részletben fizetek rész/hónap vége, és mindíg viszautasítják! Miért van ez? Valami hátrány van ennek? Én becsületes vagyok, biztos ki fizetném, de szerintem ez nem becsületességen alapul, hogy fizet valaki vagy sem....S várm a válaszotok.
2011. aug. 29. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a hátránya, hogy az eladó nem kapja meg azonnal a pénzt. Ha például ő venne újat ahelyett, amit elad és kell rá a plusz pénz, akkor egyben szeretné megkapni a vételárat.
2011. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy becsületes vagy, de ők nem te vagy.
2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Senkire nincs ráírva, hogy mennyire becsületes. Én kutyát adtam részlet fizetésért többször is, és előfordult, hogy az előleg után már többé nem jelentkezett az újdonsült gazdi. Te belemennél abba, hogy fizesd a notebookot részletekbe, és csak az utolsó után kapjad meg a számítógépet?
2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én máshogy gondoltam. ne haragudjatok ha hülyeséget mondtam én totál nem értek az ilyesmihez. itt az ideje hogy ezt is megtanuljam. Szóval arra gondoltam, hogy oda adják a notebookot és uána részletekbe.???
2011. aug. 29. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy hogyan gondoltad. Csak azért kérdeztem rá a részletfizetés fordított módjára, hogy mondjuk Te megbíznál-e az eladóban, hogy először fizeted ki részletekben az árut és csak az utolsó részlet kifizetésekor kapnád meg?
2011. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy sem jó, ha meg adok neki egy lakcímet és elérhetőséget?
2011. aug. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!