Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Lyoness-rő...

Vasvella kérdése:

Mi a véleményetek a Lyoness-ről? Előnyei / hátrányai?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 08:48
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Eljárás folyik ellenük adócsalás vádjával. A többit kombináld ki magad...
2011. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

régebben nekem is nagyon ajánlották meg a másikat is aminek volt reklámja a Tvben, de hosszas net bújás fórum olvasgatás után, egyiknek sem sikerült meggyőznie :S így nem mentem bele, csak úgy mint az flpbe meg amwaybe sem sikerült belépnem, na-meg rohadt drágának is találom :P

most találtam egy olyan lehetőséget amit igazából megtakarításnak kerestem, de mégis tudok vele pénzt keresni :D és "csak" "magamat" kell árulnom, na nem úgy. de ha vaki hosszútávú lekötést keres elmondom én mit tettem, elmondom én hova tetem:D ennyi

2011. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes én 400 Ezret keresek a Lyonessel, bármikor bebizonyítom kimutatással. Az adócsalásról pedig annyit, hogy kitaláció. ISO:9008 minősítés, és QNET, valamint EU-s igazolványok, itthon pedig folyamatos PSZÁF felügyelet.
2011. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jelenleg az legjobb penzszerzesi lehetoseg a vilagon :). Az en velemenyem.
2012. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!