Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a postán csomagot...

Hogyan tudok a postán csomagot küldeni?

Figyelt kérdés
Egy mobiltelefont szeretnék eladni, dobozostól mindenestől, úgy hogy a postaköltség a vevőt terhelje vagyis akinek küldöm. Mit kell ehhez a csomaggal csinálni ? vagy azt ott becsomagolják rendesen ? Illetve mit kell mondanom ?:D
2011. aug. 15. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

utánvételes levélként tudod feladni - az összeghez amit kérsz vissza, oda beírod az árat + a postaköltséget


de sokkal jobb lenne, ha futárral adnád fel (olcsóbb is valószínűleg és biztonságosabb - pl teszvesz/vaterafutár)


mindenesetre te is és a vevő is jobban járna, ha előre utalna és utólag adnád neki fel értéklevélként vagy futárral

2011. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én postázni akarom mert most így tudom megoldani.

ő előre utalja a pénzt, de akkor a postaköltséget azt én fizetem csak akkor ő elutalja a pénzt igaz ?

2011. aug. 15. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:

ha előre kéred a pénzt, akkor kérd az áron felül a postaköltséget is


a posta oldalán ki tudod számolni az összeget


milyen értékű a telefon?

2011. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A posta csomagolással nem foglalkozik! Te csomagolod be az árunak megfelelően.

Postai díj fizetés: Attól függ milyen megkötéssel küldöd a csoamagot. A legolcsübb 1050 Ft ( postai kisérő ) körül van. Ezt a pénzt elkéred a vevőtől akkor amikor utalja a telefon árát.

Ha es amennyiben nincs 2 kg, már pedig nincs, akkor ajánlott levélpostai küldeményben is elküldheted.

Utóbbit a postás kisasszony kiviszi, míg az előzőt a postakocsi.

Ha megírod, hogy becsomagolva mennyi a súlya írok egy árat.

2011. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget már elment, és 2000 ft. körül volt..
2011. aug. 17. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!