Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldre adok fel kisebb...

Ha külföldre adok fel kisebb csomagot, akkor azt ajánlott ajánlottan küldeni:-)?

Figyelt kérdés
Csak mert az +750Ft, ami azért nem olyan kevés. Ez tulajdonképpen mit is biztosít? Ha elveszik úgyis mindegy, nem?
2011. jan. 6. 20:45
 1/8 anonim válasza:
Ha értékes ne sajnáld a postaköltséget.Én ajánlott elsőbbségivel adnám fel.
2011. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehezen veszik el, és ha elveszik, tudják kb. hogy hol, ajánlott elsőbbségi!
2011. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
n már többször kaptam s küldtem is csomagot,külföldön lek.általában mindig ajánlottan ment,soha semmi gond nem volt,mindig eljutott a cimzetthez.legutobb gondoltam,kiprobalom a sima küldst.a csomag 3 honapja nincs sehol.soha több nem teszem...
2011. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csomagot nem lehet ajánlva küldeni, csak levélpostai küldeményt
2011. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és ha az ajánlott elkallódik, akkor kártérítést kapsz
2011. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem csak az értékbiztosítottnál van?
2011. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem


ajánlott esetén a feladási díj 15 szöröse a kártérítés....amúgy posta szabályzatában benne van

2011. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor majd ajánlottan fogom, és persze elsőbbségivel, mert az nem sokkal drágább. És ha így adom fel mondjuk az USA-ba, akkor mennyi idő alatt ér oda?

És még kis falusi postán is fel lehet adni külföldre?

2011. jan. 7. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!