Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessem a pénzem? 10...

Mibe fektessem a pénzem? 10 millió.

Figyelt kérdés
Öröklés és egy kis huzavona után ott kötöttem ki, hogy van 10 millió forintom. Nem szeretném hülyeségre "elverni" se elbukni.
2011. aug. 8. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Mivel pár évvel ezelött hasonló cipőben jártam, nem tanácsolok semmit csak leírom, hogy én mit csinálnék másként:

- Ezt az összeget 2-3 befektetésre osztanám.

- Nem tenném se ingatlanba, se bankba, se aranyba és még frankba sem...a brókernethez sem futnék...

- Fektetnék viszont olyan vállalkozásba ami:

- Már működik...nem csak dátumilag hanem forgalmilag is...és nem csak a könyvelésben hanem a gyakorlatban is...

Van iroda, telephely, bolt, alkalmazottak.....

- Ad garanciát és fedezetet! Nem ugyanaz a kettő!

A Garancia a nyugalom garanciája és a szabad választásé még akkor is ha rosszul megy a szekér...a fedezt meg mondjuk valami fix amit tudsz később értékesíteni, lehetőleg többért mint amit beletettél ha úgy döntesz!

Tehát akkor legyen egy nagyobb értékű ingatlan fedezt és egy opciós jog a döntésre, hogy fix időn belül maradsz e a befektetésben és veszed annak hasznát, vagy érvényesíted az ingatlanra a tulajdon jogod!

- Mindezt közjegyzőnél tenném! Nem kell majd pereskedned sem!

- Akivel szerződnék annak utánanéznék: IWIW, FACE, céges kapcsolatok, partnerek...annál is akinek elad és annál is akinél vásárol!!!!Beszélnék azzal akitől bérli mondjuk az irodát...és a szomszédos cégekkel is akikkel együtt van napi 8 órát!

- Szeretnék a családjával is találkozni, ott ahol élnek! Elmennék oda is ahova épp bejelntkezve vanak a lakcímkártya szerint.. Lehetőleg házas és gyermekkel rendelkező emberekkel szerződnék!

- Ha egy baráti sörözésre is eljutnék akkor mégnyugodtabb lennék!

- Nem hinném el a 100-1000% hozamot! Nem hinném, hogy a válság miatt az a szektor pont most megy jobban, nem lelkendeznék, hogy mekkora szerencse, hogy befektethetek!

- Megelégednék a 30-40% hozammal ami inkább legyen nyugis, biztonságos és még akár egy jó üzleti kapcsolat kezdete...nem érezném veszteségnek ,hogy a bankoknál csak 6-8X nagyobb hozamot tudtam elérni...

- Mindenre kiváncsi lennék arra is, hogy miért kell neki a pénz és arra is, hogy mire fog költeni...és ha látnék benne fantáziát és miden elöbbi pont megvalósul akkor befektetnék!


no én ezt tenném...


Továbbá ha van kedved egy kávé mellett belenézni egy ilyen fentihez hasonló ajánlatba akkor keress meg bátran!:-)

2011. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
1milliót adhatnál nekem.. (:
2011. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Felveszel pár csinosabb nőt, bérelsz egy lakást nekik, egyik szobában webcam stúdió a másikban fogadják a vendégeket... :D
2011. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Nézd !

Az itt válaszolók javának, egy vasa sincsen!!


Egyetlen értelmes választ láttam, aki azt írta,

hogy " szerintem aranyba fektesd. Vagy váltsd át svájci frankra."

2011. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
ennyi hülyeséget rég olvastam, 01:12 írja jól, csak cégbe érdemes befektetni, ha van ismerősöd között vállalkozó, akinek megy is, vagy keresni kell egy céget. Tőzsdéhez úgysem értesz, a többi meg hülyeség, a többség annyit ért a pénzhez, hogy "kössed le az ótépébe, mer az a biztos". Most egyáltalán nem jó frankba fektetni, mert menni fog lejjebb, csak veszteséget termel.
2011. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
9%
turizmus?
2011. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el, hogy te mihez értesz ill. mit szeretsz? Ha ezen már túl vagy, akkor azon a területen fektesd be a pénzedet.
2011. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha okos voltál lakást vettél és most legalább a dupláját éri
2021. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!