Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen problémám származhat...

Milyen problémám származhat ebből valamint érdemes-e komolyan venni?

Figyelt kérdés
Történt ugyanis,hogy elhoztam egy magánszemélytől 4 darab könnyűfém felnit. Megegyeztünk,hogy 6 havi részletben törlesztem az árát és az első 4 hónapig semmi gond nem volt. Aztán 1 havi részlettel elcsúsztam és ő állitása szerint büntetőfeljelentést tett ellenem a rendőrségen de az adásvételről semmilyen papír,dokumentum nem született. Szóval csak szóbeli egyezség történt és 4 hónapi részt ki is fizettem a szóbanforgó személynek. Azt szeretném ezzel kapcsolatban megérdeklődeni,hogy mire számithatok e feljelentéssel kapcsolatban.
2011. aug. 5. 10:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Igen ám, de mivel rendőrségi feljelentés volt, aminek a végén kiderült, hogy bűncselekmény nem történt, hivatalból megindulna az eljárás a feljelentő ellen hamis vád miatt."


Egy fittyfenét. Már amikor feljelentést akar tenni, felvilágosítanák, hogy ez nem büntetőjogi, hanem polgári peres kérdés. Szó sincs hamis vádról, hiszen semmi olyat nem mondott, ami nem igaz, hanem szimpla tájékozatlanság, hogy melyik intézményhez kell fordulni a problémával. Emiatt még soha a büdös életben nem indult eljárás senki ellen.

Látom, továbbra is terjesztjük a hülyeségeket.

2011. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!