Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A párom most akkor nem kap...

A párom most akkor nem kap egy fillér reálhozamot se?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdték el kipostázni, utalni a reálhozamot a Nyugdíj Pénztárak. Erről ugye küldtek papírt, hogy meg tud nézni kb. mennyit kapsz majd. Ezt én meg is kaptam, de párom csak azt amit vissza kellett küldeni, hogy postán, vagy számlaszámodra utalva szeretnéd e megkapni.

Ő már lassan 3 éve munkanélküli, de amit addig be lett fizetve annak nem kapja meg a reál hozamát? Hogy működik ez?

Ugyanott voltunk.


2011. aug. 3. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb a nyugdíjpénztárt megkérdezni.

Egyébként a reálhozam az nem jár, hanem vagy van, vagy nincs.

2011. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ha nem "járna" neki pénz akkor nem kérdezték volna meg levélben hogy hova kéri a pénzt. Remélem hogy így van mert az én férjemnél is ez a helyzet!
2011. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát hiába kérdezték meg, nem kapott egy fillért sem. De hogy ennyire nem figyeltek oda...igaz volt miből kiküldeni hozzá a papírt (hová kéri a pénzt, amit meg se kap).

Ez olyan szemétség amúgy, hogy így köszönték meg az átlépést, hogy még egy részét se kapták meg a valamikor átlépők az ő reálhozamuknak... Többet kapott volna párom mint én, ha nem lép át.

Ha ezt tudjuk, akkor mikor átlépés előtt állt....

2011. aug. 31. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!