Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mit tehetek? Egy fillér...

Mit tehetek? Egy fillér reálhozamot sem kapok?! AXA.

Figyelt kérdés

1997. óta vagyok tag, átlag bérrel.

Lehet tenni valamit vagy végképp eltapsolták a pénzemet?

Akinek az Axánál van, kap vissza?


2011. júl. 25. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz? Semmit.

Amúgy nem tapsolták el a pénzedet, csak infláció alatt teljesítettek, így megy minden az államhoz.

2011. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De minden évben küldtek tájékoztatót a befektetési teljesítményről és abban mindig prosperálónak állították be, megnyugtatva ezzel.

2009-es itt van a kezemben, abban is az van, hogy az éves hozam arra konkrét portfólióra 9,15%


A többi portfólió mind alacsonyabb hozammutatóval rendelkezik.

Akkor miért csaptak be?

Vagy, aki AXÁs, azok közül senki nem kap??????

20 éves koromtól vagyok tagja, kötelezően kellett belépni és én hozzájuk léptem és átvertnek érzem magamat.

2011. júl. 25. 16:24
 3/14 A kérdező kommentje:
Az átlag béren a havi br. 250 e ft-ot értem.
2011. júl. 25. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is így jártam... Kezdetektől tag vagyok. Még amikor májusban lekérdeztem, 9 ezer volt a reálhozam, ma néztem újra a neten, ma már 0 forint volt! :(
2011. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Átlag 100 e ft-ról beszélnek. Nem hiszem el, hogy ennyire átvertek, kimenekítették a pénzt.

Mi más történhetett, ha minden évben magas hozamot mutattak ki és még az is benne volt a tájékoztatókban, hogy direkt többféle papírba fektetik a pénzünket, portfóliót képezve, hogy véletlenül sem veszítsenek a befektetett pénzből.

Ha tudom, hogy hazudnak, akkor biztos, hogy átléptem volna másik pénztárhoz.

2011. júl. 25. 17:00
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem mínusz 200 e ft-ban van!!!!! Vicccccc!!!!!!
2011. júl. 25. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
A legokosabb az lenne, ha bemennél és beszélnél egy ügyintézőjükkel, mert "biztosan valami félreértés történt". Hátha kiderül valami.
2011. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, de nem jelentkeznek.

Papíron is 0ft és megnéztem az oldalukon is és ott még le is van vezetve tételesen, de ott is nulla.

Kicsit ideges vagyok.

2011. júl. 25. 17:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges. A reélhozam az nem jár. Amúgy se kaptad volna meg nyugdíjas korodig. És olyan törvényt is hozhattak volna, hogy meg sem említik benne a relhozamot.
2011. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak ha hoztak ilyen tv-t és sokan kapnak több tízezer forintot, akkor én is megérdemeltem volna a múltamat tekintve, úgyérzem.

Most 2 picivel vagyok itthon, nagyon jól jött volna.

2011. júl. 25. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!