Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán pofátlanságnak számít...

Vaterán pofátlanságnak számít 1ft-os aukciókat 1ft-ért elvinni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 02:16
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem az - mondom ezt úgy, hogy még semmit se vettem ott egy forintért, viszont tőlem már "vettek" ennyiért egyszer valami apróságot. (Mondjuk meg is kérdezte átvételkor a vevő, hogy mennyivel tartozik - ami arra enged következtetni, hogy esetleg vannak eladók, akik elvárnak némi "kompenzációt" -, de én speciel nem kértem semmit ezután sem.) Úgy gondolom, aki ilyen opcióra felteszi a termékét, az vállalja a kockázatot, hogy esetleg tényleg nem kap valódi pénzt a termékért...
2011. aug. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem ciki

azért hirdeti meg annyiért

fizeted a száll.költséget és kész

2011. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se pofátlanság, hiszen ez az egész erről szól és ha valaki ennyiért teszi fel a termékét akkor az annyit is jelent és kész.

Viszont nekem meg az lenne a fura, hogy ha pl. 10 Ft-ért nyernék valamit és személyes átvétel lenne és akkor oda kell adnom az eladónak 10 Ft-ot...ez olyan fura, olyan mintha semmit nem adnék, de mégis adni kell. Erről mi a véleményetek?

2011. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem több 1 Ft-os aukciómat vitte el egy ember, én nem kértem tőle semmit. Minek kérjek 15 Ft-ot? De ezt én mondtam. Mint vásárló, a 10 Ft, az ugyanúgy annyi, mint az 1000 Ft. Mint vevő, adni kell. Mint eladó, mondhatom, hogy nem kérem.


manju

2011. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!