Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teszveszen és a vaterán...

Teszveszen és a vaterán érdemes 1ft-os aukciókat indítani?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy 1ft már nincs is
2009. máj. 26. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy egy forintos érme nincs, az egy forint még létezik. Számlán egy forintot is át lehet utalni. Egyszer a T-com küldött nekünk egy egyforintos csekket, az nagyon komoly volt, anyukám elment a postára befizetni, azt a röhögést ami ott volt... :D Mondta neki a nő, hogy ő ezt ugye készpénzben nem tudja befizetni, de a csekket befizetettnek veszik, a posta elutalta az egy forintot.


Amúgy az egyforintos aukciókról csak annyit: értékesebb dolgoknál érdemes indítani, de én csak akkor merném, ha ki van emelve valamilyen szinten, tehát pl. mindig az elsők között jelenik meg, vagy hasonló, hogy minél többen lássák. Akkor rábuknak sokan. De egy pólót, vagy DVD-t vagy bármi ilyen apróbb dolgot nem érdemes (persze ezek között is van, ami értékes, mondjuk egy Gucci ruhát már érdemes lehet így indítani kellő kiemeléssel), én már megjártam ezzel, adtam már el 1 forintért dvd-t.

2009. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
tényleg csak akkor érdemes, ha valahogyan kiemmeled, mert én egyszer vettem egy blézert 1 ft-ért, és az eladó nem volt hajlandó elküldeni, mert, hogy ő nem ennyit akar érte kapni. És jött nekem, hogy beszélt egy ügyvéddel és ez szabályos, hogy visszalépett. Na persze...
2009. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
osztom az előtem szólók véleményét. ki kell emelni, ha jó árat akarsz érte kapni. én is adtam el 500 ft-ért 9000 ezer ft-os dolgot, mert nem látták elegen. fájt is a szivem érte, de legalább az nagyon örült neki, aki ennyiért megvette, úgyhogy végülis nem bánom.
2009. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!