Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik banknál a legkedvezőbbe...

Melyik banknál a legkedvezőbbek a junior számlanyitási feltételek? Illetve hol nem éri meg számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Esetleg aki ebbe benne van az elmondhatja a véleményét.
2011. júl. 29. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Junior számlánál mindegy, mindenhol kb. ugyanannyiba kerül havonta, csak más jogcímen vonják le a pénzt. Valahol számlavezetési díj van, valahol kpfelvét díja, valahol kártyadíj, tökmindegy. Olyan havi 200-300 Ft mindegyik.

Én azért választottam az otp-t, mert messze neki van a legtöbb bankfiókja és automatája, így sokkal kényelmesebb bármiféle ügyintézés. És persze szinte sosem kényszerülök rá, hogy más bank automatájából, horribilis pénzekért vegyek fel kp-t.

2011. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cib-cibezz

SEMMILYEN díj nincs és megvagyok elégedve velük.

2011. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erste Szemeszter-minden ingyen van, és énis megvagyok elégedve Velük!
2011. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gondolkodtam én is az erstén csak parás hogy nem igen van atmük sehol se, ha pedig más atméből vennék fel pénzt az már feláras lenne.
2011. aug. 2. 01:50
 5/5 anonim ***** válasza:
CIB ATM még kevesebb legalábbis nálunk, és nem 120 ezres városról beszéltem...
2011. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!