Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egonosoknak mikor kezdik el...

Egonosoknak mikor kezdik el kifizetni a magánnyugdíjp. -i reálhozamot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

tudomásom szerint mindegy, hogy ki milyen pénztártag volt, mert nem a pénztár fizeti, hanem állambácsi.


egyébként folyamatosan, van rá kb. egy hónapjuk.

2011. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ki fizet, de azt tudom hogy az Allianz-osok már pénteken megkapták a bankszámlájukra a pénzt.
2011. júl. 26. 16:02
 3/3 Tibcsike74 válasza:

Hát, nem szeretnék senkit elkeseríteni, de sokan fel lesznek háborodva ahogy mi is.

13 év tagság, 2.200.000ft befizetés után a hozam 0ft azaz nulla forint!!!!!! Indok : az Alap portfólióban forgatott pénz (ez a legkisebb kockázatú!!! és legkevesebbet jövedelmező)

a válság miatt az addigi hozamot elbukta , utána meg nem hozott 1 ft sem. Röviden erre számítsanak legalábbis a többség. De felteszem a kérdést, akkor miért is fizetünk?? 1. a most nyugdíjba lévőknek nem utalhatják nyugdíjként, mivel kötvényekbe,stb.. fektetik a pénzt(ami nem hoz semmit a konyhára, se nekik, se másnak)

Akkor csak úgy kaszinóznak a pénzel?, vagy hogy is van ez?

Állam, magánnyugdíj pénztár egy kutya. Kisemmiznek, és úgy alakítják a jogszabályokat, hogy védve legyenek.Sok jóra ne számítson a többség.

Halkan megjegyzem az AB-egon a legsikeresebb biztosítók között volt mindaddig amíg ki nem kell fizetni a hozamot!!

Üdv.

2011. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!