Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kamionfosztogatásból adódóan...

Kamionfosztogatásból adódóan valóban van akkora kár, hogy el kell küldeni alkalmazottakat?

Figyelt kérdés
Sajnos, búcsút mondhattam az új állásomnak, kamionfosztogatásra, árülopásra hivatkoztak és így le kellett építeni az irodistákat. Elképzelhető, hogy nem kamüztak? Mindig magamban keresem a hibát, de nem találok, mondták is, hogy nem velem volt a baj, ez felől ny-godt lehetek.
2011. júl. 11. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
fake!
2011. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nagyon kértem, mondják meg, ha velem volt a baj, és megesküdtek rá, hogy nem!
2011. júl. 14. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérj tőlük referencia-levelet, amit a következő, leendő munkahelyeden bemutathatsz. Tudod, ebben megírják, hogy milyen munkaerő vagy szakmailag, milyen kolléga vagy emberileg stb.

Ha szó nélkül megírják, vagy azt mondják, hogy semmi gond, menj vissza érte x időpontban: akkor igazat mondtak.


Ha elkezdenek kibúvót keresni, miért nem adnak neked ilyet, akkor most nem mondtak igazat.

2011. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!