Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha zaciba el akarok adni egy...

Ha zaciba el akarok adni egy ilyen ékszert, mennyit kapnék?

Figyelt kérdés

14 karátos , 7 grammos sárga arany pecsétgyűrűről lenne szó.

Mennyit adnának érte kb ? ill hol tudnám még máshol eladni, ahol többet kaphatok érte?


2011. júl. 10. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem beolvasztásra vennék meg, hanem továbbadni többet mint az arany ára. Végig kell járkálni minden zacit, nincs mentség.
2011. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vaterára felteheted.
2011. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

vaterára nem akarok... ott várni kell ... nem rajtam múlik, hogy mikor adom el


ok h végig kell járkálni, de azért egy kb árat nem tudsz mondani? csakhogy mégis mire számítsak

2011. júl. 10. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
De rajtad múlik mikor adod el, felrakod, 5 napos auckió például, 1ft-ról indul, és biztos utolsó nap szépen fel fog menni a licit, kiemelheted, kiteheted kategóriába előre, biztos nem marad rajtad.
2011. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Körülbelül 35 ezret adniuk kéne.
2011. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó ... az is benne van, hogy nem bízom igazán ebben ... aztán személyes átvételnél meg jön valami benga állat és ki se fizeti stb... nincs más módja?


de tegyük fel feltenném vaterára... ott kb mennyit kapphatnék érte max? a becsült értéke kb 78ezer ft

2011. júl. 10. 00:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott is elmenne a licit egy forintról minimum 30 ezerig, nem kell megijedni utolsó nap indul be a licit. Van fent egy ugyanilyen gyűrű 40 ért.
2011. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
arra semmi esély, hogy anniyt kapjak érte, mint amennyi a becsült értéke?
2011. júl. 10. 00:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyit biztos nem sajnos, nagy szerencsével 45. Válság is rátesz egy lapáttal.
2011. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Zaciba jóval kevesebbet fogsz kapni,mint amennyit vársz érte..Ha elakarod adni akkor érdemes ékszerboltokba is menned,mert ott is beveszik az aranyat.Most olyan 4000-4500 forintért veszik be grammját..A zaciba jó ha 2500-3000 forintért beveszik..

Én is inkább a vaterát ajánlom,mert te döntöd el,hogy hány nap alatt árulod,és az árat is megszabhatod..Én már vettem arany ékszert a vaterán,és semmi gond nem volt..Én is normális ember vagyok,és egy nyilvános helyen személyesen le tudtuk bonyolítani az üzletet.Mi mekiben találkoztunk a vevővel..Megnéztem az ékszert,majd eljött velem egy ékszerészhez,ahol bevizsgálták,hogy tényleg arany..Majd rendesen kifizetettem amiben megegyeztünk..

2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!