Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyam jol tette szerintetek?...

Anyam jol tette szerintetek? Orexnel eladtunk egy karkotot, majd kozoltek tevedtek es kernek vissza a penzbol. Anyu meg balhezott es nem adott vissza.

Figyelt kérdés
Eloszor megvizsgaltak a karkotot es atvettek mint 18 karatost,majd bizonylattal kifizettek. Majdnem eljottunk mikor ujra megneztek es mondtak bocsika de ez csak 14 karatos es kernek vissza 20 ezret. Anyu kiakadt es elkuldte oket a fenebe,nem adta vissza. Ti visszadatatok volna?
2011. jún. 29. 22:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Én nem adtam volna vissza. Főleg ha még bizonylatot is kapok róla.
2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Én visszaadtam volna, a boltos is ember, tévedhet.


Ti nem tudtátok, hogy csak 14 karátos a karkötő?

2011. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
A szerződés létrejött, nem keresztezheti utadat az üzletben, legfeljebb elmehet a bíróságra. Kevés sikerrel, mert ő a szakemeber...
2011. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adtam volna vissza.

Alapvetően korrektnek tartom magam, de ez az eset nekem sem fért volna bele.

Ha én állok a pult másik oldalán, valószínű, hogy megpróbáltam volna én is, mint egy 5 % esélyt adva, hogy hátha. De egy szavam sem lenne. Tévedtem már én is, és be nyeltem. Véleményem szerint igaza volt anyudnak.

2011. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
én sem adtam volna vissza.Mit gondolnak azok,hogy hüének tudnak nézni mindenkit?Jol tette anyukád.
2011. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
eloszor a biztonsagi oroket hivtak rank majd a rendoroket,tiszta gaz volt!!! mondvan mi meg az uzletben voltunk mikor ok szoltak. Rendor se tett semmit mivel hivatalos adas vetel volt. Ezek meg azt mondjak beperelnek,stb. mi lesz ebbol??,
2011. jún. 29. 22:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha szerződés aláírása után azt mondanám, hogy mégsem adom el a lakást, vagy nem annyiért, és kérem vissza a pénzt. Anyukádnak igaza volt. Szerintem.
2011. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Arra hivatkoztak hogy az elso kiralyviz amivel megneztek regi volt,utana megneztek egy uj kiralyvizzel es az szerint csak 14 karatos. hmm jo nagy balhe volt,anyu meg kiakadt hogy leszarja,miert nem figyeltek oda. Nem tudtuk eredetileg hany karatos..
2011. jún. 29. 22:43
 9/19 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:

pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el.


ez nem csak a vevőre vonatkozik hanem az eladóra is. átvették igen. akár figyelmetlenek voltak akár csak le akartak húzni.

am meg jóhogy nem adtam volna vissza. egyből arra gondoltam volna h keresni akar vmennyit rajtam az ékszerész hát könyörgöm ez a szakmája. nemhiszem el h nem ismeri fel h hány karátos az ékszer.

2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

jól tette anyukád


és nyugi,perelhetnek,ott a papir a kezetekben,nem lehet baj

de ekkora összeggel nem fognak perelni,mert tudják ők is hogy a perköltség ennek sokszorosa,és vesztenének

2011. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!