Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy cég számára mennyibe...

Egy cég számára mennyibe kerülne egy logó megtervezése + elkészítése?

Figyelt kérdés
Festőművészként felkértek egy logó elkészítésére. Kb. mennyit kérjek a munkáért?
2011. jún. 26. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ne festőművészeket kérj fel, hanem grafikust! ugyanis logót azt grafikusok csinálnak. vagy fordulj egy grafikai stúdióhoz
2011. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a festőművész, de grafikus is. Komoly művészeti egyetemet végeztem külföldön.
2011. jún. 26. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Minél magasabb referenciákkal rendelkezel,annál magasabb lehet a gázsid.

Ha kezdő vagy,esetleg ilyet még nem csináltál,esetleg a cég ragaszkodik hozzád,akkor kérd meg a megbízót,hogy adjon ajánlatot(te pedig kicsit még teszel rá).Ez az üzlet.

Vagy ha a cég előre kéri az ajánlatodat(hogy mennyiért fested meg),szerintem ésszerű,ha előbb tudakozódsz,hogy egy nyomdai gázsi mennyibe kerül cégeknek,és mivel te te nyomda vagy hanem egyén,ezt magasabb áron kell megizetni.(Mindíg többe erül az,ami kézzel készül,mint amit sorozatban gyártanak(lásd:kézzel történő egyedi hímzés,--->hasonló az egyedi festés is).

2011. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!